GO a REGIONTOUR 2009
pozvánka na veletrh

......................................................................................................................................
GO a REGIONTOUR 2009
- pozvánka na veletrh Jedny z nejvýznamějších veletrhů cestovního ruchu ve střední Evropě se zaměřením na regiony, které budou na brněnském výstavišti probíhat od 15. do 18. ledna 2009, jsou tou nejlepší příležitostí, jak se seznámit s širokou nabídkou služeb v oblasti cestování a cestovního ruchu. Veletrhů se každoročně účastní všechny významné tuzemské cestovní kanceláře i agentury, téměř všechny regiony ČR, regiony ze zahraničí, cestovatelé i další osobnosti.

Kongresy, golf i kulturní turistika
Kromě prezentace cestovního ruchu a turistických možností v jednotlivých regionech ČR a okolních zemích bude pozornost věnována také několika aktuálním tématům - kongresové a incentivní turistice, kulturní turistice a golfu.


2. ročník veletrhu kongresové a incentivní turistiky opět představí soustředěnou přehlídku aktuálních možností uskutečnění M.I.C.E. akcí v jednotlivých krajích. Prezentace proběhne v rámci veletrhů cestovního ruchu ve dnech 15. – 16. 1. 2009 a vzhledem k B2B charakteru veletrhu se zaměří především na zástupce tuzemských produkčních agentur a zahraniční odborné návštěvníky.
Veletrh doplní odborná konference, cíleně zaměřená na problematiku kongresové a incentivní turistiky. Záměrem konference je podrobně informovat o krocích, které je třeba uskutečnit k tomu, aby se jednotlivé regiony v ČR staly z hlediska připravenosti vhodnou destinací pro konání kongresů i dalších setkání tohoto druhu.

Ke zvýrazněným tématům veletrhů cestovního ruchu patří i kulturní turistika. Přehlídka kulturního dědictví našich regionů si klade za cíl podpořit incoming a domácí cestovní ruch. Vybrané kulturní památky budou prezentovány v rámci expozic jednotlivých regionů, a to pod záštitou Národního památkového ústavu. V rámci tématu se uskuteční také odborná konference se zaměřením na využití kulturního dědictví v rámci jednotlivých regionů ČR.


Meeting Point - zaměřeno na domácí cestovní ruch
Stejně jako v minulých ročnících budou na dvoudenním workshopu zastoupeni zahraniční touroperátoři, kteří prodávají turistické možnosti České republiky v zahraničí. Oslovováni jsou především subjekty ze zemí s největším potenciálem příjezdů do ČR. Organizátoři zvou k návštěvě veletrhů zejména touroperátory na základě požadavků vystavovatelů.
Pro vybrané zahraniční touroperátory se připravuje program, během něhož se mohou seznámit s potenciálem všech krajů a regionů České republiky.


Doprovodný program
Součástí veletrhů cestovního ruchu bude již tradičně atraktivní doprovodný program určený odborné i laické veřejnosti. Návštěvníky oblíbený festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací GO KAMERA opět přinese poutavé přednášky, videoprojekce a besedy se známými cestovateli, reportéry i osobnostmi společenského života.


Provozní doba, vstup na veletrh
Pro odbornou návštěvnost akce jsou určeny dny 15. – 16. 1. 2009, ve dnech 17. – 18. 1. 2009 je vstup i pro širokou veřejnost. Pro všechny návštěvníky je vstup do areálu denně od 10.00 do 18.00 hod., v neděli 18. 1. 2009 pouze do 16.00 hod.


Plánek veletrhu GO a REGIONTOUR 2009
GO a REGIONTOUR 2009Tisková zpráva - BVV Brno, 14.01.2009
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cestopisy   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Katalog zájezdů CK z oblasti cykloturistiky, cyklistiky, vysokohorské turistiky a jiných outdoorových aktivit. Pokud hledáte konkrétní zájezd přímo na míru, využijte podrobného vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -