Ohlédnutí za veletrhem Sport Life 2007

......................................................................................................................................
Ohlédnutí za veletrhem Sport Life 2007 Již pošesté se sešli příznivci sportu a aktivního trávení volného času o tomto víkendu na veletrhu Sport Life na brněnském výstavišti. Dominantou byl sportovní veletrh BIKE Brno. Ten se postupně rozrůstá, takže letos obsadily firmy prezentující jízdní kola, cyklistické komponenty, cyklodoplňky a oblečení již tři pavilony.

Desetitisíce tuzemských a zahraničních návštěvníků si mohli u mnohých vystavovatelů kola nejenom prohlédnout, ale na kole se přímo projet a otestovat novinky na rok 2008, které pro ně výrobci kol připravili.

Letos poprvé byla součástí veletrhu také „BIKE konference 2007“, která za účasti našich i zahraničních odborníků řešila rozvoj cyklistiky.

Součástí veletrhu byl bohatý doprovodný program s účastí známých sportovních osobností. Mohli jsme se setkat s olympijskou vítězkou Kateřinou Neumannovou, Terezou Huříkovou, Michalem Prokopem, Josefem Zimovčákem, Ladou Kozlíkovou, Pavlem Padrnosem, Jánem Svoradou a dalšími.

Na stánku vydavatelství Cykloknihy probíhaly autogramiády známých cyklocestovatelů. Sešli se tu Lucie Kovaříková a Michal Jon, Jan Vlasák či Zdeněk Berka.
Diashow o nejdrsnějším závodě planety napříč Aljaškou na kole a křest své nové knihy „Ve spárech Aljašky“ prezentoval extrémní cyklista Jan Kopka. Ten se také ujal křtu nové řady cykloturistických map České republiky v měřítku 1:60 000 od vydavatelství SHOCart.

V areálu brněnského výstaviště se konal závod MERIDA SPORT Life Cup 2007, jízda elegance historických kol, Mistrovství ČR v biketrialu, Horsefeathers Skate´n´Bike Show, nebo Rajec Spinning Ride.


Fotogalerie:

Sport Life 2007Sport Life 2007Sport Life 2007Sport Life 2007

Sport Life 2007Sport Life 2007Sport Life 2007Sport Life 2007


Jiří Pouč, 12.11.2007
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Regiony ČR
Regiony ČR
Popis 32 regionů ležících na území ČR doplněných o stručný popis měst, historických objektů, lázní, jeskyní, nebo přírodních zajímavostí. U každého regionu naleznete nabídku ubytování, cykloprodejen, cykloservisů či cykloakcí konaných v daném regionu, kam můžete vkládat vlastní příspěvky.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -