Termínový přesun veletrhu Bike Brno

......................................................................................................................................
Termínový přesun veletrhu Bike Brno Od letošního ročníku se posouvá termín konání veletrhu Bike Brno a souběžně konaných veletržních projektů přibližně o měsíc dopředu. Tato termínová změna vzbuzuje velký zájem u zahraničních firem a navíc říjnový termín nabídne příležitost uspořádat testování jízdních kol v terénu a další připravované doprovodné projekty, které proběhnou na venkovních plochách, ať už přímo v areálu brněnského výstaviště nebo v jeho těsné blízkosti. Nové termíny konání veletrhu Bike Brno jsou již pevně stanoveny pro příští tři ročníky, a sice: 4. – 7. 10. 2012, 26. – 29. 9. 2013 a 2. – 5. 10. 2014.

Doprovodné aktivity spojené se změnou termínu
S veletrhem Bike Brno je již několik let pevně spjata celá řada doprovodných akcí. Ať už je to hojně navštěvovaná Bike Konference, zabývající se problematikou rozvoje cyklodopravy, Bike Brno Prestige – soutěž o nejlepší exponáty s mezinárodní hodnotitelskou komisí či akce určené spíše pro veřejnost (MČR v biketrialu, BMX Freestyle Meeting, ...).
S novým (dřívějším) termínem konání se tento repertoár trvale rozšíří o další projekty – např. testování jízdních kol v terénu v blízkosti areálu výstaviště, testování elektrokol na venkovní ploše či cyklistické závody a soutěže pro veřejnost.

Nové logo – nová tvář
Od počátku konání, tedy již celých 14 ročníků používal veletrh Bike Brno (dříve Bike Vysočina) stejné logo. Ke svým „patnáctinám“ dostal veletrh nové, zmodernizované logo. Se změnou loga zaznamená jistý posun i celkový vizuál veletrhu ve formě inzerce, internetových bannerů a dalších forem propagace, nicméně základní barevnost zůstane stejná.


www.bbv.cz, 17.02.2012
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Ostatní   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Regiony ČR
Regiony ČR
Popis 32 regionů ležících na území ČR doplněných o stručný popis měst, historických objektů, lázní, jeskyní, nebo přírodních zajímavostí. U každého regionu naleznete nabídku ubytování, cykloprodejen, cykloservisů či cykloakcí konaných v daném regionu, kam můžete vkládat vlastní příspěvky.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -