„Rájem rozhlednovým“ je nejlepším turistickým průvodcem roku 2013

......................................................................................................................................
„Rájem rozhlednovým“ je nejlepším turistickým průvodcem roku 2013 Kniha z vydavatelství Cykloknihy zvítězila v anketě pořádané Asociací publicistů a novinářů cestovního ruchu, která proběhla v posledních dnech loňského roku. Odborná komise nejdříve pro tuto anketu po dlouhém rokování vybrala po dvakrát sedmi titulech (7 map a 7 průvodců), aby pak nejlepší a nejzajímavější z nich vybíral každý člen novinářské asociace, který má právo projevit svůj názor. Každý novinář mohl označit v každé kategorii jen jedinou publikaci. V roce 2013 hlasovalo 33 členů novinářské asociace.

Nejvíce hlasů získala v kategorii map turistická mapa Český ráj – Sobotecko (Kartografie HP Jičín) a v kategorii průvodců Rájem rozhlednovým (Cykloknihy Plzeň).

Není bez zajímavosti, že anketa publikací o cestovním ruchu je ze všech podobných soutěží a anket publikací o cestování nejstarší, neboť poprvé novináři hodnotili knihy a mapy už v roce 1998. Jiné soutěže, jako jsou Mapa roku nebo Tourmap, jsou jednak mladší a o pořadí se při nich rozhoduje mezi členy komise a vybírá se ze zaslaných titulů.

Jaké tituly map a průvodců byly nominovány a jak anketa dopadla, se můžete podrobněji dozvědět v následujících odkazech:
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/prvni-v-ankete-mapa-sobotecka-a-pruvodce-rajem-rozhlednovym/
http://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/831-21912-turisticka-mapa-sobotecka-a-pruvodce-rajem-rozhlednovym-zvitezily-v-ankete.html

Za připomenutí stojí, že do této ankety nelze žádnou knihu ani mapu vydavatelstvím přihlásit. Novináři si je vybírají sami z nepřeberné nabídky v knihkupectvích, o to je tento úspěch cennější.

Knihu Rájem rozhlednovým můžete objednat v našem knižním e-shopu.


Cykloknihy, 13.01.2014
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Katalog zájezdů CK z oblasti cykloturistiky, cyklistiky, vysokohorské turistiky a jiných outdoorových aktivit. Pokud hledáte konkrétní zájezd přímo na míru, využijte podrobného vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -