:: Kategorie e-shopu
-:
-:
-:
-:
-:
-: Všechny tituly (204)


Nakupování v našem internetovém obchodě je snadné a pohodlné:
-: Jak nakupovat

Cykloknihy, mapy a průvodce, cestopisy  Průvodce sklepními uličkami jižní Moravy + pohlednice
Nadace Partnerství
Průvodce sklepními uličkami jižní Moravy + pohlednice
Za tajemstvím vinných sklepů po Moravských vinařských stezkách

Počet stran: 252 stran
Vzhled: celobarevná, brožovaná
Formát: 132 x 210 mm
ISBN:
Vyšlo: 2007
Vydavatel: Nadace PartnerstvíVýpravná publikace přibližuje formou poutavého vyprávění historii a současnost 62 nejzajímavějších sklepních uliček na jižní Moravě. Sklepní uličky jsou v knize rozděleny podle příslušných vinařských podoblastí (Znojemská, Mikulovská, Velkopavlovická, Slovácká), přičemž každé kapitole předchází stručné shrnutí charakteru krajiny a vín dané podoblasti. Nechybí tipy na výlety po Moravských vinařských stezkách, pozvánky na vinařské akce a odkaz na vinaře, u nichž je možné v jednotlivých lokalitách víno ochutnat. Na vnitřní straně rozkládací obálky...

detail knihy »

Cena: 245,- Kč
 

  Panamericana má láska
Víťa Dostál, Milan Švihálek
Panamericana má láska
ALASKA HIGHWAY, CARRETERA INTERAMERICANA, CARRETERA AUSTRAL

Počet stran: 216 stran
Vzhled: celobarevná, pevná vazba
Formát: 215 x 215 mm
ISBN:
Vyšlo: únor 2008
Vydavatel: GrafisPo deseti letech od svého triumfálního dojezdu z cesty kolem zeměkoule, kterou objel jako první Čech na kole, uskutečnil Víťa Dostál cestu další, neméně významnou. Projel na kole od severu Severní Ameriky až na jih Jižní Ameriky. Celkem 26 233 kilometrů za 223 dnů. Z cesty posílal namluvené magnetofonové kazety, které společně s novinářem Milanem Švihálkem „přetavili“ do knižní podoby. Výpravná publikace čtvercového formátu, celobarevná a na křídovém papíře, je doprovozena množstvím fotografií a mapek.

detail knihy »

Cena: 345,- Kč
 

  La Vuelta Espaňa 2007
Jan Králík
La Vuelta Espaňa 2007
TŘETÍ PALMA JOSEFA ZIMOVČÁKA

Počet stran: 220 stran
Vzhled: celobarevná, pevná vazba
Formát: 170 x 235 mm
ISBN:
Vyšlo: prosinec 2007
Vydavatel: HigbicOsminásobný mistr světa na vysokém kole na 1 míli i na 100 mil, držitel světového rekordu na 24 hodin a dalších prvenství, absolvoval v loňském roce závod, který mu doposud v jeho sbírce triumfů chyběl. Po roce 2005, kdy jako první na světě objel na vysokém kole 3 584 km dlouhou trasu slavné Tour de France ve stejných denních dávkách jako profesionální závodníci a po roce 2006, kdy se utkal s nástrahami dalšího etapového závodu světového věhlasu Giro d´Italia, dovršil v roce 2007 svůj „hattrick“ a zdolal 3 241 km dlouhou trasu závodu kolem Španělska....

detail knihy »

Cena: 220,- Kč
 

  Prahou podél potoků (a dvou řek)
Jiří Juřík
Prahou podél potoků (a dvou řek)
Výlety pro pěší a cyklisty

Počet stran: 232 stran
Vzhled: celobarevná, brožovaná
Formát: 115 x 170 mm
ISBN:
Vyšlo: 2007
Vydavatel: ArgoNáš dlouholetý spolupracovník, nyní šéfredaktor časopisu GRAND Turistika Jiří Juřík, sestavil průvodce, který popisuje trasy podél 30 pražských vodních toků. Jsou určeny jak pěším uživatelům, tak i cykloturistům. Pro cyklisty jsou u každé trasy uvedeny doporučení a rady. Popisované trasy obsahují zajímavosti nacházející se v okolí. Publikaci doprovázejí barevné fotografie a mapky od firmy Žaket.

detail knihy »

Cena: 279,- Kč
 

  Miroslav Vymazal
Antónia Vymazalová
Miroslav Vymazal


Počet stran: 288 stran (246 fotografií)
Vzhled: vázaná, matné lamino
Formát: 170 x 235 mm
ISBN:
Vyšlo: 2007
Vydavatel: vlastním náklademJistě netřeba představovat čtyřnásobného mistra světa na tandemu, který spolu s Vladimírem Vačkářem zářil na dráze v osmdesátých letech. Byl dvojnásobným Králem československé cyklistiky (1973 a 1977). Bohužel zemřel před pěti roky ve věku pouhých 50 let. Jeho manželka Antónia mu k pomyslým letošním pětapadesátinám připravila nádherný dárek. Vyzpovídala 55 Mirkových kamarádů, závodníků, trenérů, novinářů a z jejich vzpomínek vytvořila tuto zajímavou a objemnou knihu. Texty i dobové fotografie potěší jistě každého zájemce o historii cyklistiky.

detail knihy »

Cena: 350,- Kč
 

     « předchozích 10 | strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  | dalších 10 »


 
Copyright © 2000 - 2015 Cyklotoulky - Expresnet CZ, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. info@cyklotoulky.cz