:: Kategorie e-shopu
-:
-:
-:
-:
-:
-: Všechny tituly (204)


Nakupování v našem internetovém obchodě je snadné a pohodlné:
-: Jak nakupovat

Cykloknihy, mapy a průvodce, cestopisy  Tour de France 2005 na vysokém kole
Jarmila Ligasová a Josef Zimovčák
Tour de France 2005 na vysokém kole
Josef Zimovčák na trase nejslavnějšího cyklistického závodu

Počet stran: 208 stran
Vzhled: vázaná, s barevnými přílohami
Formát: 170 x 235 mm
ISBN:
Vyšlo: prosinec 2005
Vydavatel: HigbicLetos se na trasu Tour de France vydal nejúspěšnější český jezdec na vysokém kole Josef Zimovčák. Několikanásobný mistr světa v jízdě na tomto historickém velocipedu si dal nelehký úkol. Absolvoval celkem 3608 km dlouhou trasu ve stejných dávkách jako profesionální jezdci, zvládal každodenní etapové porce včetně náročných horských pasáží v Alpách, Pyrenejích i Francouzském středohoří a stejně jako závodníci stanul v samotném finále u Vítězného oblouku v Paříži. Na jeho cestě jej doprovázeli kamarádi, kteří s ním prožívali nezapomenutelné chvíle...

detail knihy »

Cena: 295,- Kč
 

  Z cyklistiky do politiky
Kamil M. Haťapka
Z cyklistiky do politiky


Počet stran: 352 stran
Vzhled: vázaná, s barevnými přílohami
Formát: 170 x 245 mm
ISBN:
Vyšlo: 2005
Vydavatel: Motýl (SR)Autor této obsáhlé publikace - Kamil Haťapka - byl dlouhé roky ústředním trenérem československého reprezentačního týmu cyklistů. Pod jeho vedením dosáhli naši chlapci na mety nejvyšší. Vítězství Vlastimila Moravce v Závodě míru v roce 1972 se stalo legendární (viz foto, na kterém je Vlastík Moravec s Kamilem Haťapkou). Nezapomenutelná jsou i druhá místa na mistrovství světa v časovce družstev na 100 km v letech 1970 a 1985, svůj podíl měl Haťapka i na zisku titulů mistrů světa našich dráhařů ve stíhačce družstev v roce 1986 v Coloradu Springs.
Kamil...

detail knihy »

Cena: 299,- Kč
 

  Přes Andy za sluncem Inků
Josef Honz
Přes Andy za sluncem Inků
Vyšlo před pěti roky, v naší nabídce opět zařazeno. Zbývá několik málo posledních kusů.

Počet stran: 320 stran (32 stran fotografií)
Vzhled: pevná vazba, lesklé lamino
Formát: 150 x 210 mm
ISBN:
Vyšlo: 2000
Vydavatel: VotobiaMyšlenka přejet na kole Andy se někomu může zdát poněkud bláznivá, troufalá, postrádající zdravý rozum. Pro šest kamarádů - nadšených cykloturistů, však byla silnou motivací. V přejezdu And neviděli jen náročný sportovní cíl, ale též i možnost, jak proniknout do dávného světa Inků, do míst, kam se běžný turista nedostane. Pro uskutečnění smělých plánů si vybrali jih Peru, kde Andy svojí rozlohou, nadmořskou výškou nad 4000 metrů a především nehostinností a odlehlostí způsobují lehké mrazení v zádech, současně však tato oblast nabízí i mnoho podnětů...

detail knihy »

Cena: 195,- Kč
 

  Život v jednom kole
Jan Králík
Život v jednom kole
Kniha o životě největší osobnosti historie české cyklistiky PhDr. Jaroslava Cihláře.

Počet stran: 140 stran
Vzhled: brožovaná
Formát: 140 x 200 mm
ISBN:
Vyšlo: 2005
Vydavatel: V-PressAutorem je Jan Králík, který naslouchal a zapsal vyprávění člověka, "který byl dlouhá léta naším nejlepším dráhovým sprinterem i podezřelým živlem, jehož vyvedli z vlaku, když jel reprezentovat republiku do zahraničí. Zaváděl v Československu zkušenosti z Francie, stál u zrodu domácí výroby galusek, cyklistické obuvi i závodních jízdních kol Favorit, účastnil se olympiád jako závodník i jako trenér a přednášel na vysoké škole." Řada dobových fotografií, vyprávění, vzpomínky a úvahy doplňují z historického hlediska hodnotný text.

detail knihy »

Cena: 199,- Kč
 

  Tajemství Lance Armstronga
Pierre Ballester & Davis Walsh
Tajemství Lance Armstronga
"Jestli je Lanceův příběh pravdivý, pak je to ten největší comeback v dějinách sportu. Jestli pravdivý není, pak se jedná o největší podvod."

Počet stran: 256 stran
Vzhled: vázaná, s přebalem
Formát: 140 x 210 mm
ISBN:
Vyšlo: červenec 2005
Vydavatel: OlympiaTato slova vyřkl Armstrongův krajan a trojnásobný vítěz Tour de France Greg LeMond v rozhovoru pro Sunday Times v červenci 2001. Autoři knihy LeMondův výrok použili a snaží se rozkrýt pozadí úspěchů fenomenálního cyklisty. Ve své knize vycházejí především z výpovědi bývalé fyzioterapeutky US Postal Emmy O Reillyové, která obviňuje Armstronga ze systematického užívání krevního dopingu. Armstrong zažaloval autory i vydavatele knihy ve Francii. Text označil za bulvární honbu za senzací a kampaň proti své osobě.

detail knihy »

Cena: 269,- Kč
 

     « předchozích 10 | strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  | dalších 10 »


 
Copyright © 2000 - 2015 Cyklotoulky - Expresnet CZ, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. info@cyklotoulky.cz