:: Kategorie e-shopu
-:
-:
-:
-:
-:
-: Všechny tituly (204)


Nakupování v našem internetovém obchodě je snadné a pohodlné:
-: Jak nakupovat

Cykloknihy, mapy a průvodce, cestopisy  Kdo spí, nevyhraje
Svaťa Božák
Kdo spí, nevyhraje
První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa

Počet stran: 120 stran
Vzhled: celobarevná, pevná vazba, lesklé lamino
Formát: 230 x 210 mm
ISBN: 978-80-87193-28-0
Vyšlo: březen 2014
Vydavatel: Cykloknihy


Závod napříč Amerikou – jedna z největších zkoušek výdrže, odhodlání i psychické odolnosti, jakou člověk vůbec může dobrovolně podstoupit.
Čtyři tisíce osm set kilometrů v sedle kola, skrz spalující vedra pouští, strmé výjezdy mrazivých hor, všudypřítomné nebezpečí tornád, nekonečné roviny v silném protivětru, přívalové deště a krupobití i nebezpečné sjezdy. S tím vším se závodníci musí poprat.
Co je ale nejhorší, je nedostatek spánku. Závod napříč Amerikou se totiž jede dnem i nocí.
Kdo spí, nevyhraje.
Časový limit na dokončení celé tratě je pouhých dvanáct dní, což vychází na čtyři sta kilometrů denně. Ty počty jsou neúprosné.
Kdo na závodě napříč Amerikou spí víc než hodinu denně, nemá šanci vyhrát.

Kniha je autentickým svědectvím přímého účastníka, který jako první z našich závodníků tento brutální závod dokončil. Ale nejen to, umístil se při premiérovém startu v sólo kategorii na krásném šestém místě.
Knihu zhltnete za jeden večer, ale díky úžasným fotografiím se k ní budete vracet ještě mnohokrát. Jsou v ní více než dvě stovky barevných fotografií, z toho 12 velkoformátových velikosti téměř půlmetrového obrazu.
Část výtěžku z prodeje této knihy bude věnována Svaťovi Božákovi na podporu jeho dalších projektů, zejména pro opětovnou účast na RAAMu, kde chce po skvělém 6. místu při jeho premiérovém startu bojovat o prvenství. Případné vítězství by bylo událostí srovnatelnou s vítězstvím jakéhokoli z našich sportovců na olympiádě.

Náš nejlepší ultramaratonec, extrémní cyklista Svaťa Božák bude knihu prvně podepisovat v sobotu 29. března 2014 na veletrhu For Bikes v Praze ve stánku vydavatelství Cykloknihy. Ten najdou návštěvníci v hale 3 pod označením 3C4.

Cena: 299,- Kč
Počet kusů: ks
 

« zpět

 
Copyright © 2000 - 2015 Cyklotoulky - Expresnet CZ, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. info@cyklotoulky.cz