14. Cyklovíkend se Sport Arsenalem a Cykloknihami

......................................................................................................................................
14. Cyklovíkend se Sport Arsenalem a Cykloknihami V loňském roce nám počasí příliš nepřálo a neumožnilo projet všechny plánované trasy a navštívit mnohá zajímavá místa. Ale ochota a laskavost personálu v kempu Podroužek u Netolic byla natolik úžasná, že to byl jeden z důvodů, proč opakujeme letošní Cyklovíkend na stejném místě.

Startovné: 0 Kč
Jako každoročně se na této akci startovné neplatí. Lidé z obou pořádajících firem ji připravují pro své zákazníky (a nejen pro ně) s láskou a jsou spokojeni, když se jim akce líbí. Každý obdrží u prezentace plánky tras, upomínkový list, poukázky na občerstvení (pivo nebo limo, klobása), k dispozici bude příležitostné razítko. Vstup na večerní promítání je zdarma.

Místo konání:
Autocamp Podroužek leží cca 1 km jižně od centra Netolic směrem na Lhenice. Obrovskou ceduli po pravé straně silnice nelze minout.

Prezentace:
V pátek 15. června od 17.00 hodin do 22.00 hodin, případně v sobotu 16. června 2012 do 9.00 hodin.

Poplatky za nocování:
Platí si každý sám při příjezdu do kempu na recepci. Inkasovat je bude paní Mužíková – vedoucí kempu. Ceny zůstávají stejné jako vloni.

Nocování ve vlastních stanech:
Místa na stanování je hodně, tábořit se bude na břehu rybníka Podroužek, ve kterém je možnost koupání. Auta je možno zaparkovat přímo u stanů.
Poplatek za osobu: dospělí – 45 Kč; děti 7–15 let – 25 Kč; děti do 6 let (včetně) – 0 Kč
Poplatek za stan: jednotná cena pro všechny druhy stanů – 45 Kč
Poplatek za auto: naše akce je od tohoto poplatku osvobozena
Pes: zdarma
Vzdušné: poplatek městu Netolice – 10 Kč. Platí jen dospělí, nikoli děti a studenti.
Ceny se rozumí za jednu noc.
Veškeré hygienické zázemí kempu je pro účastníky akce k dispozici (sprchy jsou na mince).
Nocování v chatkách:
V kempu je velký výběr ubytování pod střechou v několika typech chatek a také v ubytovně. Větší chatky mají své příslušenství (WC, umyvadlo se studenou vodou, kuchyňku), sprchy jsou společné. Ubytovna má sociální zařízení jen pro sebe. Malých chatek typu „pionýrský tábor“ bez příslušenství je hodně. Ceny jsou různé a počítají se vždy za celou chatku a noc. Nabídka a ceník jsou na internetových stránkách kempu na adrese: www.autocamp-podrouzek.cz. Případní zájemci proto mohou zkusit kontaktovat přímo vedoucí kempu paní Mužíkovou na tel.: 388 324 468 nebo 606 793 430 a dotázat se, zda zbyla ještě nějaká chatka. Heslo: CYKLOVÍKEND.

Stravování:
Účastníci si zajišťují sami. V sobotu v podvečer dostanou všichni zdarma opečenou klobásu a pivo, děti nealko. V kempu je dobrá restaurace s dostatečným výběrem jídel a s příznivými cenami, které se vidí už málokde. V sezóně funguje v kempu i malá prodejna potravin. Jinak obchody v centru Netolic jsou vzdálené cca 1 km.

Trasy:
Budou doporučeny, ale nikomu nebráníme, aby si zvolil individuální. Neorganizujeme žádný hromadný peloton. Trasy povedou idylickými jihočeskými vesničkami po vedlejších komunikacích a po cyklotrasách. Účastníci si mohou zopakovat sobotní královskou etapu se soukromou horskou prémií první kategorie na Kleti (1083 m n. m.). Tentokrát snad v pěkném počasí. Z rozhledny jistě bude překrásný výhled.
Doporučujeme velkou cykloturistickou mapu Českobudějovicko č. 159 v měřítku 1:60 000 od vydavatelství SHOCART.

Večerní programy:
V pátek i v sobotu přijede mezi nás kouzelník. Od 20.00 hodin předvede pro děti cca 20minutové vystoupení mladý Milča Silný (syn cyklospisovatele Milana Silného), který se účastnil mistrovství ČR v kouzlení.
Pátek večer ve 20.30 hodin bude promítat a vyprávět Marcel Hrdlička na téma:
„Indický Himálaj na kole“. Můžete se těšit na ta nejvyšší sedla, kam se dá na kole vyjet. Proti nim se vám bude zdát sobotní výjezd na Kleť rovinou.
V sobotu večer od 20.30 hodin budou promítat a vyprávět Monika a Jiří Vackovi na téma: „Japonsko a Jižní Korea na kole“. Byla to jejich svatební cesta, takže se někteří mohou nechat inspirovat.

Upozornění:
Je potřebné nahlásit svou účast pořadatelům předem (kvůli zajištění občerstvení apod.) nejpozději do středy 13.6.2012. Volejte na číslo: 325 551 962 nebo mailujte na adresu: obchod@sportarsenal.cz. Uveďte počet, kolik vás přijede. Nepřihlášení účastníci se vystavují nebezpečí, že na ně nezbyde občerstvení, plánky tras, diplom a podobně.
Po celou dobu srazu bude možnost zakoupit rozličné vybavení firmy Sport Arsenal za velice příznivé ceny.


Cykloknihy.cz, 11.06.2012
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Služby pro cyklisty   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Regiony ČR
Regiony ČR
Popis 32 regionů ležících na území ČR doplněných o stručný popis měst, historických objektů, lázní, jeskyní, nebo přírodních zajímavostí. U každého regionu naleznete nabídku ubytování, cykloprodejen, cykloservisů či cykloakcí konaných v daném regionu, kam můžete vkládat vlastní příspěvky.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -