Bike Brno nově jako samostatná značka

......................................................................................................................................
Bike Brno nově jako samostatná značka Veletrh Bike Brno bude nově komunikován jako samostatný veletržní projekt s podtitulem „Mezinárodní cyklistický veletrh“. Dochází tak ke komunikačnímu vyčlenění značky Bike Brno z veletrhu SPORT Life.
Termín a místo konání zůstává nadále společný s veletrhy SPORT Life, boat Brno a Caravaning Brno. Letošní rok se uskuteční v termínu 5. – 8. 11. 2009.
Návštěvníci budou mít tedy i v příštích ročnících možnost shlédnout za jedno vstupné více projektů se společným tématem „vše pro sport a volný čas“. Pro veletrh Bike Brno jsou zprovozněny internetové stránky www.bike-brno.cz.


Součástí veletrhu bude opět testovací zóna pro elektrokola (E-Bike)
Po loňském úspěchu bude i v letošním roce součástí veletrhu Bike Brno testovací dráha elektrokol. Na tuzemském trhu narazíte na elektrokolo prozatím jen výjimečně, jedná se však o trend, který se velmi rychle usídlil ve všech velkých městech především v Západní Evropě a v Asii.
Kolo je zde více chápáno jako dopravní prostředek, nikoli coby sportovní náčiní. Proto také rychle přibývá výrobců elektrokol a mnoho stávajících producentů již zahrnulo „e-kolo“ do svého portfolia.
Testování elektrokol proběhne na veletrhu Bike Brno stejně jako v minulém roce v pavilonu G1.


www.bike-brno.cz, 04.06.2009
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklotrasy   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Regiony ČR
Regiony ČR
Popis 32 regionů ležících na území ČR doplněných o stručný popis měst, historických objektů, lázní, jeskyní, nebo přírodních zajímavostí. U každého regionu naleznete nabídku ubytování, cykloprodejen, cykloservisů či cykloakcí konaných v daném regionu, kam můžete vkládat vlastní příspěvky.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -