Cyklovyjížďka s programem pouze pro dámy!

......................................................................................................................................
Cyklovyjížďka s programem pouze pro dámy! Všechny cyklistky z Prahy a okolí si mohou užít skvělou neděli! Již o tomto víkendu se totiž ve Ski a Bike Centru v Radotíně koná druhý ročník Dámské jízdy, tedy cyklovyjížďky pouze pro dámy s bohatým doprovodným programem. Kromě samotné jízdy se zkušenými průvodkyněmi, na kterou si lze půjčit testovací kolo, si dámy mohou užít také sportovní masáž, péči fyzioterapeuta, módní přehlídku, vlasové poradenství a samozřejmě lahodné občerstvení. Akce je zcela zdarma a začíná již v 10 hodin.

Co se týče samotné vyjížďky, je připraveno více variant trasy, takže si na své přijdou opravdu všechny cyklistky bez ohledu na úroveň sportovních dovedností a fyzické kondice. Pojede se od obchodu Ski a Bike Centrum v Radotíně směrem na Karlštejn krásnou přírodou okolí řeky Berounky.

Na společnou vyjížďku se dámy mohou příjemně naladit díky bohatému a zajímavému programu v prodejně Ski a Bike Centra. Na uvítanou je čeká welcome drink a poté si již mohou dopřát sportovní masáž, poradit se s profesionální kadeřnicí ohledně nového účesu nebo se svěřit do péče fyzioterapeuta. Připravena je také módní přehlídka cyklistického oblečení značek Briko a North Wave.

Odborníci ze Ski a Bike Centra se zase dámám postarají o jejich bicykly, aby byly dokonale připraveny na následnou vyjížďku. Rovněž nachystají špičková testovací kola, která bude možno si na Dámskou jízdu po předchozí rezervaci zapůjčit.

Po návratu z vyjížďky je opět možno využít služby maséra a připraveno bude lahodné občerstvení. V prodejně samozřejmě bude k dispozici šatna a sprcha.

Akce začíná v neděli 19. 6. 2011 od 10:00 v Topasové ulici 1/882, Praha 5 – Radotín. Předpokládaný konec akce je po 19 hodině.
Pro účast je nutné se registrovat nejpozději do 17.6.2011 na adrese kola-radotin.cz/prihlaska.

S sebou je třeba vzít horské nebo krosové kolo (pokud nevyužijete nabídky půjčení testovacího modelu kola), dále cyklistickou helmu, cyklistické oblečení a dostatek tekutin na pití.

Program akce

10:00 -14:00
Registrace účastnic
Seznámení s harmonogramem a trasou
Servisní depo pro účastnice
Možnost si nechat doseřídit zdarma vlastní jízdní kolo
Vyzvednutí a nastavení testovacích kol
Možnost sportovní masáže před vyjížďkou
Poradenství fyzioterapeuta
FaMous Hair studio (jak pečovat o vlasy v létě při sportu, představení nové špičkové vlasové kosmetiky Alterna, možnost změny střihu vlasů přímo na akci)
Prezentace BG Fit
Správné nastavení cyklistického posedu
Občerstvení

12:00
Slavnostní přivítání a módní přehlídka

14:00
Společná vyjížďka

19:00
FaMous Hair studio
Sportovní masáž a fyzioterapeut
Možnost sportovní masáže po vyjížďce
Poradenství fyzioterapeuta
Občerstvení


Leták ke stažení


Dámská cyklojízda, 17.06.2011
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Regiony ČR
Regiony ČR
Popis 32 regionů ležících na území ČR doplněných o stručný popis měst, historických objektů, lázní, jeskyní, nebo přírodních zajímavostí. U každého regionu naleznete nabídku ubytování, cykloprodejen, cykloservisů či cykloakcí konaných v daném regionu, kam můžete vkládat vlastní příspěvky.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -