Nový seriál akcí Krajem vína

......................................................................................................................................
Nový seriál akcí Krajem vína „Na rozvoji Moravských vinařských stezek pracujeme více jak deset let, během kterých jsme organizovali desítky propagačních cyklovýletů a cyklojízd. Pro tento rok jsme se rozhodli připravit seriál cykloturistických akcí, které v průběhu roku představí vinařské stezky jednotlivých podoblasti jižní Moravy,“ říká Luboš Kala z Nadace Partnerství.

Seriál cykloturistických akcí Krajem vína nabídne celkem čtyři jednodenní cyklistické akce – Májové putování Modrými horami a okolím, Otevírání vinařských stezek s ČRo Brno, Po vinařských stezkách Kyjovského Slovácka a oblíbenou Tour de burčák. „Podrobnosti k akcím ještě dolaďujeme, ale chceme, aby byly vzájemně provázány soutěžemi a dalšími bonusy pro pravidelné návštěvníky,“ vysvětluje Luboš Kala. První akcí seriálu bude Májové putování Modrými horami, které se uskuteční 19. května 2012. Trasa provede účastníky atraktivním vinařským regionem skrz vinohrady a sklepní uličky a nabídne několik zastávek nejen ve vinařských sklípcích.


KALENDÁŘ AKCÍ GREENWAYS

NA KOLE VINOHRADY UHERSKOHRADIŠŤSKA
21. dubna 2012
Symbolické otevírání vinařských stezek na Uherskohradišťsku pro malé i velké nabízí výběr z pěti tras – Stezka Rulandského bílého, Muškátu moravského, Blatnického roháče, Stezka Velehradská a Stezka Za Moravú.

OTEVÍRÁNÍ VINAŘSKÉ SEZONY NA LABSKÉ STEZCE
12. května 2012
Historicky první Otevírání vinařské sezony v Mělnické a Litoměřické vinařské podoblasti se odehraje v malebném prostředí koridoru Labské stezky

SERIÁL CYKLOTURISTICKÝCH AKCÍ KRAJEM VÍNA

PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH VELKOPAVLOVICKA - MÁJOVÉ PUTOVÁNÍ MODRÝMI HORAMI A OKOLÍM
19. května 2012
Do Modrých Hor připravujeme jeden z nejkrásnějších výletů po vinařských stezkách.
Na kole i pešky budou moci návštěvníci zažít atmosféru jara mezi vinicemi a ochutnat tajemství zdejších vinných sklepů.

TÝDEN NA KOLE - ŠKOLY NA GREENWAY PRAHA-VÍDEŇ
27.–31. května 2012
Propagační cyklojízda podél jedné z nejoblíbenějších stezek Greenway vás tentokrát zavede do základních škol podél stezky Greenway Praha-Vídeň.

SERIÁL CYKLOTURISTICKÝCH AKCÍ KRAJEM VÍNA
OTEVÍRÁNÍ VINAŘSKÝCH STEZEK S ČRO BRNO - PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH MIKULOVSKA
16. června 2012
Každoroční zahájení sezóny s Českým rozhlasem Brno se tentokrát uskuteční na vinařských stezkách Mikulovska a trasa provede návštěvníky i přes hranice s Rakouskem.

SERIÁL CYKLOTURISTICKÝCH AKCÍ KRAJEM VÍNA
PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH KYJOVSKÉHO SLOVÁCKA
28. července 2012
Další akce z cyklu Krajem vína vás zavede do malebného okolí města Kyjov a nabídne to nejlepší z místních sklepů.

ZAVÍRÁNÍ SEZONY NA EUROVELO 13 – STEZCE ŽELEZNÉ OPONY
8. září 2012
Poznejte ze sedla kola historii železné opony, která po dlouhá desetiletí rozdělovala Evropu. Akce je součástí projektu Zažít kraj vína a památek na kole podpořeného Evropskou unií.

SERIÁL CYKLOTURISTICKÝCH AKCÍ KRAJEM VÍNA
TOUR DE BURČÁK - PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH ZNOJEMSKA
22. září 2012
Předposlední sobotu v září jsme pro vás ve Znojmě a okolí připravili další z řady výletů Krajem vína. Na kole nebo pěšky budete moci zažít atmosféru podzimu mezi vinicemi a ochutnat to nejlepší ze zdejších vinných sklepů.

NA KOLE VINOHRADY UHERSKOHRADIŠŤSKA
6. října 2012
Symbolické zavírání vinařských stezek na Uherskohradišťsku pro malé i velké nabízí výběr z pěti tras – Stezka Rulandského bílého, Muškátu moravského, Blatnického roháče, Stezka Velehradská a Stezka Za Moravú.


Nadace Partnerství, 29.03.2012
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Katalog zájezdů CK z oblasti cykloturistiky, cyklistiky, vysokohorské turistiky a jiných outdoorových aktivit. Pokud hledáte konkrétní zájezd přímo na míru, využijte podrobného vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -