Otevírání Moravských vinařských stezek

......................................................................................................................................
Otevírání Moravských vinařských stezek Již tuto sobotu 26. června se v Kraji André u Hustopečí uskuteční každoroční cyklistický výlet pro veřejnost – Otevírání Moravských vinařských stezek, který ve spolupráci s Nadací Partnerství pořádá Český rozhlas a tentokrát i mikroregion Hustopečsko. Pro účastníky je připraven cyklistický okruh v délce 40 kilometrů. Podle svých potřeb si ho ale návštěvníci mohou zkrátit hned na několika místech.

„Letos jsme Otevírání stezek spojili s tradiční Expedicí Krajem André, který se nedávno rozšířil o další čtyři obce,“ říká manažer Moravských vinařských stezek Jan Grombíř z Nadace Partnerství. Slavnostní zahájení a start proběhnou v 9 hodin v Autokempu Formanka v Hustopečích. Návštěvníci mohou na trasu vyjíždět až do 12 hodin. Na místě startu obdrží každý účastník balíček v ceně 150 Kč (děti 70 Kč) obsahující tričko, skleničku, pohlednici nebo startovní průkaz. Do něj pak na razítkovacích místech označených na mapě mohou získat účastnická razítka. Na trase na ně také čeká doprovodný program, ochutnávka vín a místních specialit, historické památky i rozhledny.
Od 15 hodin pak na Dukelském náměstí bude probíhat odpolední program Krajem André, v němž nebudou chybět koncerty cimbálových skupin.

Trasa cyklovýletu:
Hustopeče (Autokemp Formanka) – Starovičky – Velké Pavlovice – Vrbice – Kobylí Bořetice – Němčičky – Horní Bojanovice – Kurdějov – Hustopeče (Dukelské náměstí)

Vhodnými vlakovými spoji pro cestu z Brna jsou:
Os 4603: odjezd 7.12 - kapacita 28 kol jako spoluzavazadlo
Os 4903: odjezd 8.12 - kapacita 28 kol jako spoluzavazadlo
R 805: odjezd 8.36 - kapacita 25 kol v úschově během přepravy
Os 4611: odjezd 9.12 - kapacita 28 kol jako spoluzavazadlo + 100 kol v úschově během přepravy


Moravské vinařské stezky, 24.06.2010
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklostezky   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Katalog zájezdů CK z oblasti cykloturistiky, cyklistiky, vysokohorské turistiky a jiných outdoorových aktivit. Pokud hledáte konkrétní zájezd přímo na míru, využijte podrobného vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -