Poznejte krásy severní Moravy a Slezska
a vyhrajte horské kolo

......................................................................................................................................
Poznejte krásy severní Moravy a Slezska
a vyhrajte horské kolo I v letošním roce připravila značka Radegast Birell pro všechny fanoušky cykloturistiky soutěž o špičkové horské kolo a dalších 380 cen.
„Cyklistická soutěž značky Radegast Birell podporuje nejen bezpečné trávení volného času na kole, ale za cíl má také ukázat lidem přírodní krásy reagionu,“ komentuje soutěž Vladimír Vaněk, manažer značky Birell z Plzeňského Prazdroje, a. s., a dodává: „Soutěž Jedeme na Birell ukazuje cyklistům, že si pivo mohou plnohodnotně vychutnat i bez alkoholu a navíc mají šanci vyhrát originální ceny.“

Soutěž „Jedeme na Birell“ probíhá na všech čtyřech severomoravských cyklotrasách Radegast od 22. 6. do 30. 9. 2009. Úkolem soutěžících je nasbírat 10 razítek z restaurací a hospůdek zapojených do soutěže. Dále musí odpovědět na vědomostní otázku, která prověří důvtip, odhad a zkušenosti. Originální hrací karty s podrobnými pravidly a mapky tras jsou zdarma k dostání v označených restauracích na cyklotrasách Slezsko Radegast CykloTrack, Trojmezí Radegast CykloTrack, Beskydy Radegast CykloTrack a Opava Radegast CykloTrack.

Soutěž „Jedeme na Birell“Hlavní výhrou je špičkové horské kolo Superior Birell z limitované série v hodnotě 27 000 Kč. Mezi dalšími cenami je 30 exkluzivních cyklistických dresů, 100 cyklistických přileb a 250 mini-dresů. Vše v limitované edici a barvách značky Birell.

Podrobná pravidla soutěže včetně profilu restauračních zařízení, kde lze získat hrací karty a soutěžní razítka, jsou k nahlédnutí na webové adrese www.birell.cz. Zde jsou také jednotlivé cyklotrasy detailně popsány, včetně itinerářů a výškových profilů. Nechybí bohatá fotogalerie.

Soutěžní otázka
Nejlepší český závodník na horském kole Jaroslav Kulhavý, jehož partnerem je i značka Radegast Birell, navštívil severomoravské cyklotrasy Radegast. Jeho úkolem bylo absolvovat 9 kilometrů dlouhý úsek cyklotrasy Beskydy Radegast CykloTrack od pivovaru Nošovice na Malou Prašivou (706 m. n. m.). Čas, kterého dosáhl Jaroslav Kulhavý, je předmětem vědomostní otázky v soutěži „Jedeme na Birell“.


www.birell.cz, 28.06.2009
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Katalog zájezdů CK z oblasti cykloturistiky, cyklistiky, vysokohorské turistiky a jiných outdoorových aktivit. Pokud hledáte konkrétní zájezd přímo na míru, využijte podrobného vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -