Seriál výletů Krajem vína 2014

......................................................................................................................................
Seriál výletů Krajem vína 2014 Seriál výletů s názvem Krajem vína 2014 vás, stejně jako loni, zavede do všech vinařských regionů jižní Moravy. Objevíte krásu sluncem zalité krajiny, zažijete přátelskou atmosféru při setkáni s vinaři a odhalíte tajemství vína přímo ve slepech a sklepních uličkách. Poznejte s námi Moravské vinařské stezky ze sedla kola nebo jen tak pěšky.

Každá z akcí vám nabídne jeden nebo více okruhů, ze kterých si vyberou jak sportovní cyklisté, tak méně zkušení nebo rodiče s dětmi. Na trasách jsou připraveny zastávky ve vinných sklepech nebo na atraktivních památkách. V cíli výletů budete odevzdáním soutěžního pasu zařazeni do slosování o vína z regionu a cyklodoplňky Moravských vinařských stezek.

Pokud se zúčastníte alespoň více než poloviny všech akcí, budete moci vyhrát hlavní cenu seriálu kolo Amulet, dresy Moravských vinařských stezek od KALAS Sportswear nebo cyklonavigace Smart Maps.


26.4. - Na kole vinohrady Uherskohradišťska a Uherskobrodska (Uherské Hradiště, Uherský Brod)

Po zahájení odstartují jednotlivé trasy z Uherského Hradiště a Uherského Brodu. Odpoledne bude pro malé a velké cyklisty i širokou veřejnost připravený bohatý kulturní program s losováním o zajímavé „dojezdové“ ceny.


3.5. - Otevírání Lichtenštejnských stezek (Břeclav - Poštorná)

V sobotu 3. května již podesáté slavnostně otevřeme Lichtenštejnské stezky. Připravujeme pro vás opět dvě trasy na kole, ta delší povede opět také přes kousek Rakouska. Cílem je navštívit památky na Lichtenštejnských stezkách a v cíli oslavit jaro s řadou atrakcí pro děti.


17.5. - Májové putování okolím Modrých hor (Velké Pavlovice)

Třetí květnovou sobotu jsme pro vás připravili jeden z nejkrásnějších výletů po vinařských stezkách Velkopavlovicka. Na kole nebo pěšky budou moci zdatní turisté i rodiny s dětmi zažít atmosféru jara mezi vinicemi, nahlédnout do místních sklepů a vyhrát zajímavé ceny.


7.6. - Kraj kvetoucí révy (Velké Němčice)

V roce 2014 se bude konat již 6. ročník otevřených sklepů ve 4 obcích doprovázený putováním kvetoucími vinicemi. Variant je mnoho - pěšky, na kole nebo mikrobusem. Sklepy budou otevřeny 9.30-23.30 hod.


14.6. - Po vinařských stezkách Dolnokounicka (Dolní Kounice)

Druhou červnovou sobotu vás v okolí Dolních Kounic čeká další z výletů po vinařských stezkách. Pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny.


28.6. - Expedice krajem André (Hustopeče)

Putování po vinařské stezce krajem, kde vznikla odrůda André. Stezka nabízí na 10 zastavení. Bohatý doprovodný program s možností ochutnávek vína a jiných krajových specialit. Soutěž o ceny pro děti i dospělé.


5.7. - Velkomoravské stezky (Břeclav)

Oslavte svátek Cyrila a Metoděje putováním na kole po stopách, které oba slovanští věrozvěstové zanechali na jižní Moravě. Po trase bude čekat na účastníky bohatý doprovodný program a příjemné posezení s cimbálovou muzikou a domácími specialitami z rodinného vinařství Bartoníkovi v Mikulčicích.


19.7. - Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska (Mikulov)

Třetí červencovou vás v Mikulově a okolí čeká další z výletů po vinařských stezkách. Pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny.


6.9. - Putování za burčákem po Modrých Horách (Velké Pavlovice)

Dobrovolný svazek obcí Modré Hory zve všechny vyznavače pěší turistiky a cykloturistiky na podzimní putování mezi vinohrady a sklípky s chutí burčáku. Doporučená trasa pro pěší i cykloturisty je značená cyklostezka Modré Hory.


20.9. - Tour de burčák po vinařských stezkách Znojemska (Znojmo)

Předposlední sobotu v září pojedeme opět za burčákem! Do vyhlášených obcí na Znojemsku zveme turisty pěší i na kole a zavedeme vás i do vinohradů, do sklepů, k Louckému klášteru a na mnoho dalších míst, kde poteče burčák proudem.


11.10. - Na kole vinohrady Uherskohradišťska (Uherské Hradiště)

Registrace účastníků začne v 8.30 hod. na Masarykově náměstí. Po zahájení se odstartují jednotlivé trasy vedoucí přes oblast Uherskohradišťska a Uherskobrodska. Odpoledne bude pro malé a velké cyklisty i širokou veřejnost připravený bohatý kulturní program.


www.stezky.cz, 26.02.2014
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cestopisy   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Katalog zájezdů CK z oblasti cykloturistiky, cyklistiky, vysokohorské turistiky a jiných outdoorových aktivit. Pokud hledáte konkrétní zájezd přímo na míru, využijte podrobného vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -