Sraz lehokol – vrchol cyklistické sezony

......................................................................................................................................
Sraz lehokol – vrchol cyklistické sezony Český výrobce lehokol Azub Bike letos oslaví 10 let své existence a vy můžete být u toho. Společnost se totiž rozhodla uspořádat mezinárodní sraz lehokol v Uherském Brodě s bohatým doprovodným programem. Takže zalehnout a vyrážíme!

Ať už jste z Chebu, Berlína nebo Bratislavy, nezapomeňte si do diáře poznamenat datum důležité pro všechny příznivce lehokol 9. – 12. září. V těchto dnech proběhne mezinárodní setkání lehokolistů v Uherském Brodě. Očekává se účast až 200 majitelů lehokol z celého světa, vítáni jsou samozřejmě také lidé na klasických kolech či skládačkách. Součástí srazu budou cyklistické vyjížďky po okolí, návštěvy míst výskytu prvních obyvatel Moravy i kulturně-historických památek Zlínského kraje.

Nebude chybět ani možnost ochutnávky místních vinařských produktů na Slováckých slavnostech vína, soutěživí abstinenti se zase mohou těšit na řadu zajímavých závodů. Páteční noc pak ozáří hudebně-světelná cyklovyjížďka „Friday Night Sound and Light Ride“.

Pro účastníky srazu bude připraveno ubytování v kempech, chatkách či hotelech a za 160 Kč si budete moci zakoupit tričko, které vás pasuje na právoplatného člena lehokolistické komunity. Teď už jen namazat řetězy a zadat vaší cyklistické GPS správný směr - Uherský Brod.


www.setkani-lehokol.cz, 19.07.2010
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Regiony   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Regiony ČR
Regiony ČR
Popis 32 regionů ležících na území ČR doplněných o stručný popis měst, historických objektů, lázní, jeskyní, nebo přírodních zajímavostí. U každého regionu naleznete nabídku ubytování, cykloprodejen, cykloservisů či cykloakcí konaných v daném regionu, kam můžete vkládat vlastní příspěvky.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -