Víkend vleže s Azub Bikem

......................................................................................................................................
Víkend vleže s Azub Bikem Společnost Azub Bike připravila nejen pro fanoušky alternativní cyklistiky dva dny plné nových zážitků. O víkendu 26. - 27. června 2010 totiž v prostorách brněnské Kolonády vypukne jedinečný Víkend vleže, kdy bude možné zhlédnout nejrůznější produkty alternativní cyklistiky na jednom místě. A navíc si je všechny i vyzkoušet na vlastní kůži.

Všichni návštěvníci Kolonády mohou během tohoto víkendu otestovat jízdu na všech typech lehokol nejrůznějších velikostí. A nejen to, Azub Bike s sebou přiveze i zbrusu nový kousek ze svého portfolia, teprve nedávno představenou lehotříkolku původní české konstrukce Azub Eco Trike. Všechny testovací jízdy proběhnou samozřejmě za asistence zkušených jezdců, kteří rádi poradí a pomohou i těm méně zdatným.

Společně s lehokoly a lehotříkolkou lze na Kolonádě také otestovat jízdu na nejprodávanějších skládacích kolech světa značky Dahon, která vynikají nejen svým jednoduchým systémem skládání, ale i nízkou vahou a moderním designem. Skládací kola Dahon jsou navíc svými jízdními vlastnostmi plně srovnatelná s běžnými koly.

Pro outdoorové rodiny s dětmi nebude chybět možnost testování cyklovybavení pro malé děti, jako jsou vozíky za kolo značek Burley a Azub Jerry, dětské odrážedlo Fík, tažné tyče či přípojná dětská kola.

Víkend vleže startuje v sobotu 26. června ve 11 hodin na Kolonádě a pokračuje až do nedělního večera.


Kdy: 26. – 27. června 2010
Kde: Kolonáda, nový sport-point v Brně, který se nachází asi v polovině cyklostezky v Jundrově mezi Anthroposem a Piavou.


Azub Bike, 21.06.2010
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Katalog zájezdů CK z oblasti cykloturistiky, cyklistiky, vysokohorské turistiky a jiných outdoorových aktivit. Pokud hledáte konkrétní zájezd přímo na míru, využijte podrobného vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -