Vítěz soutěže „Jedeme na Birell“
si převzal hlavní cenu

......................................................................................................................................
Vítěz soutěže „Jedeme na Birell“ 
si převzal hlavní cenu Čtveřice cyklotras značky Radegast nabízela po celé léto možnost získat horské kolo a další ceny. Zatímco cyklisté sbírali razítka na hrací karty, hostinští se snažili, aby se jejich restaurační zařízení stalo mezi cyklisty nejoblíbenějším. Fanoušci cyklistiky odeslali 1 012 vyplněných hracích karet, což je zatím nejvíc v celé historii soutěže.

Hlavní výhrou bylo špičkové horské kolo z limitované edice Superior Radegast Birell. Šťastným majitelem se stal Miroslav Czeczotka z Bystřice, který nasbíral příslušný počet razítek z hospod na severomoravských cyklotrasách a navíc nejpřesněji odpověděl na vědomostní otázku. Cyklisté museli určit, jakého času dosáhl profesionální cyklista Pavel Padrnos na 18kilometrovém úseku cyklotrasy Opava Radegast CykloTrack (Hradec nad Moravicí–Jakubčovice–Raduň). Správná odpověď byla 31:47,4.
„Z výhry mám obrovskou radost! Už se těším, až si vyjedu na některou z cyklotras s novým kolem,“ řekl Miroslav Czeczotka, který si hlavní cenu převzal v areálu nošovického pivovaru Radegast.

„Mezi výherci dalších cen byli i cyklisté ze vzdálenějších regionů, např. z Prahy, Jihlavy či Brna. Dokazuje to oblíbenost cykloturistiky, regionu a nealkoholického piva Radegast Birell,“ řekl za Plzeňský Prazdroj, a. s., Vladimír Vaněk, manažer značky Radegast Birell.

Vedle hlavní ceny, horského kola, bylo v soutěži rozděleno 30 profesionálních cyklistických dresů z limitované série Radegast Birell a 100 exkluzivních cyklistických přileb. Prvních 500 nejrychlejších účastníků získalo reflexní pásky pro zvýšení bezpečnosti při pohybu na vozovkách.
Prostřednictvím soutěžních karet mohli cyklisté rovněž zvolit nejoblíbenější hospůdky. Nejvíce hlasů od cykloturistů získal na trase Beskydy Radegast CykloTrack Cyklobar v Dobré. Na trase Opava Radegast CykloTrack to byl Areál dobré pohody v Žimrovicích, na trase Slezsko Radegast CykloTrack Pohostinství Albrechtičky a na trase Trojmezí Radegast CykloTrack Hospůdka Doma v Dolní Lomné. Zástupci hospůdek si rovněž převzali horská kola z limitované edice Superior Radegast Birell.

Limitovaná edice špičkových horských kol a speciální design cyklistických dresů letos přilákaly rekordní počet soutěžících, což dokazuje 1 012 odeslaných hracích karet. Soutěž „Jedeme na Birell“ přispěla ke zpestření cykloturistiky na severní Moravě.


Vítěz soutěže „Jedeme na Birell“
Miroslav Czeczotka (uprostřed) se zástupci nejoblíbenějších hospůdek


Kompletní výsledková listina je zveřejněna na www.birell.cz.


www.Birell.cz, 16.11.2008
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Cyklozájezdy, vysokohorská turistika
Katalog zájezdů CK z oblasti cykloturistiky, cyklistiky, vysokohorské turistiky a jiných outdoorových aktivit. Pokud hledáte konkrétní zájezd přímo na míru, využijte podrobného vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -