Padrnos, Kořínek a Purmenský
závodili na severomoravských cyklotrasách

......................................................................................................................................
Padrnos, Kořínek a Purmenský
závodili na severomoravských cyklotrasách Severomoravské cyklotrasy Radegast umožňují všem sportovním nadšencům porovnat své výkony s opravdovými profesionály.
Cyklotrasy Radegast přitahují nejen cykloturisty ale i opravdové cyklistické profesionály. Při plánování jednotlivých tras jsou využívány poznatky profesionálních cyklistů, kteří také jako „testovací jezdci“ cyklotrasy projíždějí. Jejich dosažené časy se zaznamenávají. Proto si může každý cykloturista porovnat svoji výkonnost se zkušenými závodníky.

V roce 2006 absolvoval cyklista Jaromír Purmenský úsek trasy Trojmezí Radegast Cyklotrack, od pivovaru Nošovice na Malou Prašivou (9 km), za 21 minut a 37 sekund. O rok později dokázal Radim Kořínek zdolat úsek trasy Trojmezí Radegast Cyklotrack, konkrétně výjezd k chatě na Javorovém vrchu od spodní stanice lanové dráhy v Oldřichovicích (12,4 km) údolím říčky Tyry, v čase 29 minut a 30 sekund.

Letos oblékl modrý trikot z limitované edice Radegast Birell cyklista Pavel Padrnos, aby projel 18 kilometrů dlouhý úsek cyklotrasy Opava Radegast CykloTrack (Hradec nad Moravicí, náměstí – Jakubčovice-Raduň, zámek). Čas, jehož dosáhl, je předmětem vědomostní otázky v soutěži „Jdeme na Birell“, která na cyklotrasách Radegast právě probíhá.
Pokud vás zajímají časy, za které se dají absolvovat celé trasy, tak vězte, že Jaromír Purmenský projel cyklotrasu Beskydy Radegast Cyklotrack (55 km) za 1 hodinu a 39 minut, cyklotrasu Trojmezí Radegast CykloTrack (75 km) za 3 hodiny a 32 minut a cyklotrasu Opava Radegast Cyklotrack (90 km) za 3 hodiny a 41 minut a cyklotrasu Slezsko Radegast CykloTrack (88 km) za 3 hodiny a 01 minut.
Pavel Padrnos (nar. 1970) je špičkový český profesionál. Osminásobný účastník Tour de France, z toho čtyřikrát pomáhal týmovému spolujezdci Lanci Armstrongovi k vítězství.
Radim Kořínek (nar.1973) je nejúspěšnější český MTB jezdec,dvojnásobný člen českého olympijského týmu , 5x mistrem republiky, a to jako jediný ve všech disciplínách MTB – cross country, sjezd, bikemaraton, štafety
Jaromír Purmenský (nar. 1970) patří mezi nejlepší české bike-maratonce a stal se i mistrem republiky v této disciplíně.


www.birell.cz, 22.08.2008
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Cykloakce v ČR
Cykloakce v ČR
Databáze aktuálních cykloakcí v regionech České republiky. Sami můžete vkládat pozvánku na cykloakci konanou ve Vašem regionu. Pomocí vyhledávacího formuláře si můžete najít akci, která Vám nejvíce vyhovuje.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -