Biologic: Vybavení na kolo nejen pro jablíčkáře

......................................................................................................................................
Biologic: Vybavení na kolo nejen pro jablíčkáře Značka cyklistických doplňků Biologic přináší spoustu chytrých řešení pro chytré cyklisty. A nezáleží, jestli jezdíte na klasickém kole, skládačce nebo lehokole.

S rostoucí oblibou telefonu Apple iPhone, který nabízí řadu užitečných aplikací pro cyklisty, nabízí značka Biologic spoustu produktů určených právě pro tento přístroj. Jedná se o držáky na řídítka, které jsou dostupné jak pro iPhone 4/4S, tak i pro iPhone 5, a proto s nimi můžete svůj telefon využívat jako cyklocomputer. Držáky na řídítka se vyrábí také v edici pro telefony s Androidem.

Vodotěsný obal na smartphone BiologicDalší zajímavostí je inteligentní systém dobíjení mobilního zařízení z dynama. Při delších cykloexpedicích zajisté oceníte vodotěsný obal na smartphone, díky němuž můžete svůj telefon používat i v nepříznivých klimatických podmínkách. Vodotěsný audio konektor zase umožňuje bezpečně připojit sluchátka.

Biologic připravil pro všechny cyklisty moderní brašnu na kolo, se kterou můžete v pohodě například dojíždět do práce. Brašna je vyrobena pomocí svařovaných švů z nepromokavého materiálu a má rolovací uzávěr, přes který se voda opravdu nedostane, je prostorná a praktická. Při každodenní jízdě městem oceníte také klakson, ten od Biologic pracuje na principu stlačeného vzduchu. V chladných dnech zase přijde vhod cyklistická termoska, která se vejde do standardního držáku na láhev. Je vyrobena z chirurgické oceli a navržena tak, aby se z ní dobře pilo, ale také tak, aby se dala ovládat pouze jednou rukou.

Klakson a termoska Biologic

Všechny chytré cyklistické doplňky značky Biologic jsou díky jejímu distributorovi, společnosti AZUB Bike, dostupné na českém a slovenském trhu. Lze je zakoupit prostřednictvím webu www.azub.cz nebo u obchodních partnerů společnosti AZUB Bike.


www.azub.cz, 08.09.2013
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Služby pro cyklisty   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Zajímavosti v regionech ČR
Zajímavosti v regionech ČR
Hrady, zámky, skanzeny a další kulturní a historické objekty, přírodní zajímavosti, nebo vodní nádrže v regionech České republiky. Sami můžete vkládat vlastní příspěvky zajímavostí dělené do 32 regionů ČR. Pokud hledáte konkrétní záznam, využijte vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -