Dětské vozíky Burley s novým odpružením

......................................................................................................................................
Dětské vozíky Burley s novým odpružením Ačkoli jsou dětské vozíky Burley na českém trhu teprve od roku 2006, po celém světě jezdí již více než 30 let. Za tu dobu se staly synonymem pro bezpečnost, funkčnost a dlouhou životnost. Pro letošní cyklistickou sezonu přicházejí s novým provedením odpružení, které ocení rodiče i děti.

Dva modely vozíků Burley – D’Lite a Solo – se dočkaly vylepšení, a to především v podobě nastavitelného odpružení. Okénka jsou nově vybavena UV ochranou a změnila se ale také barva všech vozíků – je zářivější a vozíky jsou tak více viditelné.

Model Burley D’Lite je dvoumístný vozík. Má maximálně bezpečnou konstrukci, nastavitelné odpružení, pasivně odpruženou polstrovanou sedačku s prostorem pro helmu, obrovský vnitřní prostor, velká okénka, sluneční clonu a hmotnost, která potěší každého.

Vozík Burley Solo je nejprostornější jednomístný dětský vozík. Má nastavitelné odpružení a nízkou hmotnost, což ocení především rodiče.

Posledním z trojice inovovaných modelů je Burley Encore, který je ekonomičtější variantou dvou výše uvedených. Jeho velkou předností je opět především minimální váha a velká míra bezpečí.

Dětské vozíky Burley s novým odpruženímDětské vozíky Burley s novým odpružením

 

Samozřejmostí všech modelů jsou jednoduše odnímatelná kola, možnost joggingového, kočárkového, a dokonce i lyžařského setu.

Ceny:
Burley D’Lite: 18 990 Kč vč. DPH
Burley Solo: 15 990 Kč vč. DPH
Burley Encore: 13 990 Kč vč. DPH

Více informací naleznete na stránkách společnosti AZUB Bike (www.azub.cz), která značku Burley zastupuje v České republice.


www.azub.cz, 01.10.2013
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Služby pro cyklisty   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Zajímavosti v regionech ČR
Zajímavosti v regionech ČR
Hrady, zámky, skanzeny a další kulturní a historické objekty, přírodní zajímavosti, nebo vodní nádrže v regionech České republiky. Sami můžete vkládat vlastní příspěvky zajímavostí dělené do 32 regionů ČR. Pokud hledáte konkrétní záznam, využijte vyhledávacího formuláře.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -