Skládací kola TERN

......................................................................................................................................
Skládací kola TERN Právě v těchto dnech uplynul rok od okamžiku, kdy na celosvětový trh skládacích kol vstoupila nová značka – Tern. Přesně po roce své existence se skládací kola Tern prodávají již ve 44 zemích světa včetně České republiky, kde je zastupuje uherskobrodská společnost AZUB Bike.

„Od června loňského roku jsme toho stihli opravdu hodně – uvedli jsme na trh novou značku, vyvinuli jsme 22 nových modelů kol a příslušenství k nim, vybudovali jsme a vybavili naše servisní centra v USA, Německu a na Tchaj-wanu, založili jsme distributorské společnosti v USA, Velké Británii, na Tchaj-wanu a v Číně a vytvořili jsme globální síť více než 44 distributorů našich kol. Byla to velká výzva, v níž náš tým uspěl, a velkým úspěchem je pro nás hlavně fakt, že se naše kola lidem líbí,“ řekl Joshua Hon, viceprezident společnosti Tern.

O tom, že první rok skládacích kol Tern byl velice úspěšný, svědčí i fakt, že v jeho průběhu kola posbírala hned několik významných designových ocenění, například model Eclipse S11i získal cenu Eurobike Award 2011, model Verge X10 obdržel Taipei Cycle Design & Innovation Award 2012 a typ Verge Duo se pyšní Red Dot Award 2012.

Také v České republice si nová značka skládacích kol našla rychle své příznivce. „Jsme příjemně překvapeni tím, jak velký je mezi našimi zákazníky zájem o skládací kola Tern. Těší nás, že umí ocenit jejich kvalitu a technologickou vyspělost,“ uvedl Aleš Zemánek, majitel AZUB Biku.
Za značkou Tern se ukrývá zatím 22 modelů kol rozdělených do pěti řad podle typu rámu. Tern dále prodává celou škálu příslušenství, včetně stojanů na kola, cestovních vaků a tašek. Novou kolekci pro rok 2013 představí zástupci společnosti Tern na největším veletrhu jízdních kol Eurobike, který se koná na přelomu srpna a září v německém Friedrichshafenu. Stánek Tern naleznete v hale B4 pod číslem 501. V České republice budou nová kola představena na veletrhu Bike Brno v termínu od 4. do 7. října 2012.


Azub Bike, 11.07.2012
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Zajímavé cíle   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Webové kamery
Webové kamery
Aktualizované on-line webkamery - pohled na Grossglockner, česká a zahraniční města, jako Praha, Lienz, Sydney, horské průsmyky - passo dello Stelvio, Isselsberg, přírodní lokality a další.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -