Vylepšete si svoji skládačku užitečnými doplňky

......................................................................................................................................
Vylepšete si svoji skládačku užitečnými doplňky K létu patří dovolená, cestování a dlouhé vyjížďky do přírody. Pořiďte proto svému skládacímu kolu Tern několik doplňků, které oceníte zejména během dovolené, ať už ji trávíte na chalupě, v kempu nebo u moře.

Chcete-li si vzít svoje skládací kolo Tern s sebou na dovolenou, potřebuje kvalitní a pevný obal. Zabráníte tak jednak poškození kola samotného, jednak i možnosti ušpinění ostatních převážených věcí. Polstrovaný obal Tern Stow se vyrábí ve dvou velikostech (pro 20“ a pro 24-26“ kola) a obsahuje také menší vnitřní kapsy pro samostatné uložení pedálů anebo na sadu nářadí. Pro leteckou přepravu skládacího kola byl vyvinut speciální kufr z polotvrdého materiálu Tern Airporter, který dostatečně ochrání vaše kolo. Má vysunovací madlo a kvalitní ložisková in-line kolečka. Svou velikostí nepřerůstá běžný cestovní kufr. Jinou variantou obalu je Tern Trolley Rack, s jehož pomocí se z vašeho skládacího kola Tern stane kufr na kolečkách. Jeho součástí je obal, který kolo zakryje a zároveň ochrání okolí před případným zašpiněním.

Vylepšete si svoji skládačku užitečnými doplňkyOblíbeným doplňkem každého kola je kvalitní nosič. Takový, který je prostorný, lehký a bezpečný. Tern přichází hned s několika typy. Zástupcem rodiny předních nosičů je praktický Kanga Rack, který je určen pro 20“ a 24“ skládací kola. Ke kolu jej připevníte pomocí speciálního Truss držáku a hodí se zejména pro přepravu aktovek nebo batohů při každodenním dojíždění do práce nebo do školy. Jinou variantou předního nosiče je Spartan Rack, který oceníte zejména tehdy, když potřebujete převézt větší množství zavazadel.

Součástí výbavy každého cyklisty je sada nářadí. Značka Tern přichází s vlastním konceptem pohotovostního nářadí, které bylo vyvinuto nejen pro její skládací kola. Jeho hlavní předností je především nízká hmotnost a všechny potřebné klíče na jednom místě. A to včetně 15mm, který se používá pro utažení pedálů a os kol do vidlice. To platí nejen pro některé základní modely bez rychloupínáku, ale také pro modely s nábojovou převodovkou. Nářadí obsahuje také opravnou sadu pro lepení duší, montpáky a nýtovač řetězu.

Všechny doplňky lze již nyní zakoupit ve všech Tern Pointech v České republice a na Slovensku a také prostřednictvím webu společnosti AZUB Bike, která v obou zemích značku skládacích kol Tern výhradně zastupuje.

Vylepšete si svoji skládačku užitečnými doplňkyVylepšete si svoji skládačku užitečnými doplňkywww.azub.cz, 02.07.2013
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
CYKLOVYBAVA.CZ
Široká nabídka cyklooblečení, cyklokomponentů a jízdních kol
CYKLOVYBAVA.CZ
:: Doporučujeme
Cesta Trollů - Trollstigen
Cesta Trollů - Trollstigen
Jedno z nejznámějších míst v Norsku leží na severu země v provincii More og Romsdal. Jde o nejvyhledávanější přírodní scenérii na území celého Norska. Silnice je dlouhá 18 kilometrů a překonává výškový rozdíl téměř 900 metrů. Vede údolím Isterdalen a stoupá jedenácti serpentinami kolem kolmé stěny Trollveggen (Stěna trollů).
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -