Na kole přes horské oblasti naší vlasti

......................................................................................................................................
Na kole přes horské oblasti naší vlasti Naše republika nabízí spoustu zajímavých míst, která můžete procestovat v sedle jízdního kola. Především pak horské oblasti se pyšní hned několika přírodními krásami a pozoruhodnostmi, které rozhodně stojí zato procestovat křížem krážem. Většinou se však jedná o velice rozsáhlá území, jež se za jeden jediný den na kole zkrátka procestovat nedají, proto je zapotřebí si zajistit kvalitní ubytování, v němž naberete sílu na další náročné cyklistické túry.

Krušné hory jsou pro cykloturisty jako stvořené

Krušné hory patři mezi jedny z nejkrásnější horských oblastí u nás, které jsou vhodné i pro začínající cyklisty. Díky minimálnímu převýšení nejsou zdejší cyklotrasy příliš náročné a bez problému jej zvládnou také rodiny s dětmi. Všechny cyklostezky jsou kvalitně značeny, nemusíte mít tak obavy, že byste se v Krušných horách ztratili.

Na kole přes horské oblasti naší vlasti


Pokud na svém kole plánujete dvou či vícedenní výlety, pak se ubytujte v komfortním čtyřhvězdičkovém Hotelu Nástup, který vám poskytne všechnu potřebnou péči, abyste další den měli opět sílu šlápnout do pedálu. Hotel Nástup, který se nachází v centru Skiareálu Klínovec, uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Nabídka pobytu ve Wellness Hotelu Nástup **** od 2790,- KčCykloturistika v Krkonoších

Pokud máte rádi kopcovitou krajinu s občasným stoupáním a jízdu po nezpevněných cestách a stezkách, pak byste svou dovolenou v sedle horského kola měli strávit v Krkonoších, kde na vás čekají nezapomenutelné výhledy a krásná příroda.

Na kole přes horské oblasti naší vlasti


I Krkonoše nabízí řadu skvělých hotelů, v nichž se během vaší cykloturistické dovolené můžete ubytovat. Jeden z takových je čtyřhvězdičkový OREA Vital Hotel Sklář, v němž dokonale zregenerujete všechny svaly na těle a budete připraveni na další túry. Hotel se pyšní mimo jiné výtečnou kuchyní a disponuje širokou nabídkou sportovních aktivit.

Nabídka pobytu v Orea Vital Hotelu Sklář **** od 2999,- KčŠumavská spleť cykloturistických tras

Velice rozsáhlou sítí cykloturistických tras se může pochlubit Šumava, kde většina z nich vede po zpevněných komunikacích. Cyklotrasy, které vám umožní dostat se snadno a rychle na místa, kam je automobilům vjezd zakázán, zde poznáte podle dřevěné směrovky s piktogramem cyklisty.

Na kole přes horské oblasti naší vlasti


Jestliže na Šumavě zamýšlíte více jak jednodenní pobyt, ubytujte se v Hotelu Srní, jednom z nejlépe vybavených hotelů v tomto národním parku. Čekají na vás komfortní pokoje, výjimečná gastronomie a nejrůznější aktivity v podobě například masáže či bowlingu.

Nabídka pobytu ve Wellness Hotelu Srní **** od 2125,- KčKompletní nabídku víkendových pobytů naleznete na http://www.vikendovepobyty.eu


www.vikendovepobyty.eu, 07.04.2013
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
Půjčovny jízdních kol
Půjčovny jízdních kol
České dráhy zavedly v loňském roce v turisticky atraktivních regionech novou službu - půjčovnu jízdních kol. Jednoduše a bez starostí přijedete vlakem do centra oblíbených cyklistických oblastí a přímo na nádraží si můžete vypůjčit kolo.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -