Na kole přes horské oblasti naší vlasti

......................................................................................................................................
Na kole přes horské oblasti naší vlasti Naše republika nabízí spoustu zajímavých míst, která můžete procestovat v sedle jízdního kola. Především pak horské oblasti se pyšní hned několika přírodními krásami a pozoruhodnostmi, které rozhodně stojí zato procestovat křížem krážem. Většinou se však jedná o velice rozsáhlá území, jež se za jeden jediný den na kole zkrátka procestovat nedají, proto je zapotřebí si zajistit kvalitní ubytování, v němž naberete sílu na další náročné cyklistické túry.

Krušné hory jsou pro cykloturisty jako stvořené

Krušné hory patři mezi jedny z nejkrásnější horských oblastí u nás, které jsou vhodné i pro začínající cyklisty. Díky minimálnímu převýšení nejsou zdejší cyklotrasy příliš náročné a bez problému jej zvládnou také rodiny s dětmi. Všechny cyklostezky jsou kvalitně značeny, nemusíte mít tak obavy, že byste se v Krušných horách ztratili.

Na kole přes horské oblasti naší vlasti


Pokud na svém kole plánujete dvou či vícedenní výlety, pak se ubytujte v komfortním čtyřhvězdičkovém Hotelu Nástup, který vám poskytne všechnu potřebnou péči, abyste další den měli opět sílu šlápnout do pedálu. Hotel Nástup, který se nachází v centru Skiareálu Klínovec, uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Nabídka pobytu ve Wellness Hotelu Nástup **** od 2790,- KčCykloturistika v Krkonoších

Pokud máte rádi kopcovitou krajinu s občasným stoupáním a jízdu po nezpevněných cestách a stezkách, pak byste svou dovolenou v sedle horského kola měli strávit v Krkonoších, kde na vás čekají nezapomenutelné výhledy a krásná příroda.

Na kole přes horské oblasti naší vlasti


I Krkonoše nabízí řadu skvělých hotelů, v nichž se během vaší cykloturistické dovolené můžete ubytovat. Jeden z takových je čtyřhvězdičkový OREA Vital Hotel Sklář, v němž dokonale zregenerujete všechny svaly na těle a budete připraveni na další túry. Hotel se pyšní mimo jiné výtečnou kuchyní a disponuje širokou nabídkou sportovních aktivit.

Nabídka pobytu v Orea Vital Hotelu Sklář **** od 2999,- KčŠumavská spleť cykloturistických tras

Velice rozsáhlou sítí cykloturistických tras se může pochlubit Šumava, kde většina z nich vede po zpevněných komunikacích. Cyklotrasy, které vám umožní dostat se snadno a rychle na místa, kam je automobilům vjezd zakázán, zde poznáte podle dřevěné směrovky s piktogramem cyklisty.

Na kole přes horské oblasti naší vlasti


Jestliže na Šumavě zamýšlíte více jak jednodenní pobyt, ubytujte se v Hotelu Srní, jednom z nejlépe vybavených hotelů v tomto národním parku. Čekají na vás komfortní pokoje, výjimečná gastronomie a nejrůznější aktivity v podobě například masáže či bowlingu.

Nabídka pobytu ve Wellness Hotelu Srní **** od 2125,- KčKompletní nabídku víkendových pobytů naleznete na http://www.vikendovepobyty.eu


www.vikendovepobyty.eu, 07.04.2013
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
Cyklobazar
Cyklobazar
Prostřednictvím našeho cyklobazaru můžete prodat či výhodně koupit jízdní kola, cyklistické oblečení, boty, přilby, mapy, průvodce, publikace, cyklokomponenty, brašny na kolo, stany, spacáky, batohy, přívěsné vozíky za kolo a pod. Cyklobazar soustřeďuje nabídku a poptávku zboží tříděnou přehledně do krajů a regionů celé České republiky.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -