První loď se známkou cyklisté vítáni

......................................................................................................................................
První loď se známkou cyklisté vítáni Jako vůbec první loď na území Evropské unie získala výletní loď Porta Bohemica 1 s domovským přístavem v Litoměřicích certifikát Cyklisté vítáni. Tato certifikace garantovaná Nadací Partnerství je pro provozovatele cestou, jak propagovat svoji vstřícnost k cyklistům nejen u nás, ale i v zahraničí.

Na Porta Bohemica může být z Litoměřic do Ústí nad Labem po proudu řeky Labe nebo proti proudu až do Štětí přepraveno na 150 kol. „Cyklisté tak mohou využít bohatých možností poskytující náročnější cyklotrasy v CHKO České Středohoří nebo méně náročné trasy v Polabské nížině,“ uvádí místostarosta Litoměřic Jaroslav Tvrdík.

„Certifikát Cyklisté vítáni je zárukou kvality nabízených služeb pro cyklisty. Označuje objekty, které jsou vybaveny nářadím na opravy kola, náhradními díly, potřebami na mytí a čištění a bezpečnou úschovou kola,“ doplňuje manažer certifikace Petr Kazda z Nadace Partnerství. Cyklisté mohou na lodi využít i možnost usušení oblečení nebo výstroje a vhodný pitný režim.

Certifikovaná zařízení poskytují také informační servis o zajímavostech v okolí, jehož cílem je cyklistu zaujmout a přimět ho k návratu nebo prodloužení pobytu v regionu. V celé republice je těchto certifikovaných zařízení 1100, z toho je jich 80 v Ústeckém kraji.

První loď se známkou cyklisté vítániCertifikované objekty označuje bílé usměvavé kolo na zeleném pozadí. Podle této značky je cyklisté najdou nejen v terénu, ale jednoduše je rozeznají také v cyklistických mapách nebo vyhledají na internetových stránkách.

„Úroveň poskytovaných služeb je přitom pravidelně kontrolována, hodnotit jejich nabídku může také každý návštěvník webových stránek certifikace,“ uzavírá Petr Kazda z Nadace Partnerství.


www.nadacepartnerstvi.cz, 10.09.2009
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
Cyklobazar
Cyklobazar
Prostřednictvím našeho cyklobazaru můžete prodat či výhodně koupit jízdní kola, cyklistické oblečení, boty, přilby, mapy, průvodce, publikace, cyklokomponenty, brašny na kolo, stany, spacáky, batohy, přívěsné vozíky za kolo a pod. Cyklobazar soustřeďuje nabídku a poptávku zboží tříděnou přehledně do krajů a regionů celé České republiky.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -