Vaše kola
Registr nejen pro kradená jízdní kola

......................................................................................................................................
Vaše kola 
- Registr nejen pro kradená jízdní kola Milí cyklisté,
rádi bychom Vám představili nový projekt Vašekola.cz. Rozhodli jsme se nadále netrpět zvůli zlodějů kol! Chceme vybudovat nástroj, díky kterému se Vaše kola nebudou ztrácet ze stojanů na veřejných prostranstvích.Ukradli Vám kolo?
Nové kolo a hned Vám ho někdo odštípnul od stojanu? Nebo máte pocit, že s ním ani nemůžete vyjíždět, aby se Vám něco takového nestalo?
Náš registr si klade za cíl shromáždit všechna fakta o ztracených a ukradených kolech a potrestat tak ty, kdo si přivlastňují cizí majetek.
Uvědomte Policii ČR, ihned se zaregistrujte do našeho registru a popište Vaše ukradené kolo - zvýšíte tím tak šance, že bude opět nalezeno.


Našli jste kolo?
Ve stoce se povaluje kolo, které pravděpodobně někomu patřilo?
Pokud jste čestní a chcete bojovat proti lupičům a zlodějům, podívejte se do naší databáze, zda kolo momentálně někdo nepostrádá. Pokud ano, bude jistě velmi vděčný, pokud mu dáte vědět, že existuje.


Preventivní opatření
Prevence je vždy nejlepší obrana. Nečekejte, až Vám kolo bude ukradeno. Přihlášením kola do databáze zvyšujete pravděpodobnost, že se Vám v případě krádeže vrátí zpět do Vašich rukou.
Prověřte kolo z druhé ruky! Databáze Vašekola.cz Vám může odhalit pravý původ kola. Nenechte se napálit prodejcem!


Vstupte do databáze
Vstup do naší databáze je zcela zdarma. Chceme Vám pomoci, ne vydělávat na Vašem neštěstí. Potřebujeme hlavně Váš kontakt a výrobní číslo Vašeho kola. Pokud připojíte i popis, bude to jen k dobru. Ve svém zájmu udržujte informace aktuální.


Chystáme
Spolupráci s Policií ČR - Rádi bychom usnadnili záznam krádeže kol do naší databáze. Na oplátku chceme Policii ČR poskytovat informace o bývalých majitelích kol, která se naleznou, ale nelze k nim dohledat jejich majitele. Díky včasnému záznamu v naší databázi se kolo mnohem snáze a pravděpodobněji dostane ke svému původnímu majiteli.
Označení registrovaných kol - V rámci prevence chystáme také systém pro označování kol v naší databázi. Nálepka bude upozorňovat, že kolo je registrováno v registru Vašekola.cz. Cílem je odstrašit drobného zloděje od krádeže.Případné dotazy pište do fóra, nebo na email milan@vsetin-info.cz.


VašeKola.cz, 28.08.2008
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Cyklistické akce   

:: Doporučujeme
Cykloservisy
Cykloservisy
Chystáte se na kole na dovolenou? Tak na ni nezapomeňte své dvoukolé miláčky pořádně připravit. Zkontrolovat, promazat a seřídit. Pokud si na to sami netroufáte, navštivte některý z mnoha cykloservisů či cykloprodejen ve Vašem kraji či regionu.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -