Představujeme Azub Jerry
malý pomocník s velkými schopnostmi

......................................................................................................................................
Představujeme Azub Jerry
- malý pomocník s velkými schopnostmi Dětské vozíky za kolo se v poslední době stávají čím dál oblíbenějšími. Nejnovější modely roku 2010, mezi něž patří i český výrobek Azub Jerry, mají vysoké bezpečností standardy a zároveň jsou dokonale skladné. Milovníci cyklistiky se tak už nemusí s příchodem ratolesti vzdávat svého koníčku. Stačí zapřáhnout vozík a vyjet!

Díky promyšlené konstrukci je jmenovec myšáka Jerryho vhodný i pro aktivnější rodiče – cyklisty. Kombinace cenové dostupnosti, skladnosti a bezpečnosti při jízdě v terénu ho činí atraktivním a žádaným zbožím. „Myšáka“ složíte během dvou minut do neuvěřitelně malých rozměrů 80 x 80 x 18 cm, jedná se totiž o nejmenší výrobek na trhu. Jeho váha navíc činí pouhých 10,6 kg.

Azub Jerry - malý pomocník s velkými schopnostmiVozík byl navržen Čechy pro Čechy. Zaměřuje se tedy na potřeby a požadavky českých rodičů, kteří upřednostňují cestu přírodou před silniční cyklistikou. Kola o velikosti 20" jsou uzpůsobena pro jízdu v náročnějším terénu, stejně jako zaoblená konstrukce vozíku. Díky speciálnímu systému střešního větrání se dítě ve vozíku nedusí ani nepotí a zároveň je chráněno před prachem a kamením. Nemusíte se tak bát vyrazit se svým potomkem na delší výlet napříč českou přírodou ani odvážnějších výletů do zahraničí.


Azub Jerry - malý pomocník s velkými schopnostmiZároveň lze vozík uplatnit i v silničním provozu - žlutá barva a reflexivní pruhy umístěné na potahu zajišťují jeho dokonalou viditelnost. Díky vysoké variabilitě lze vozík použít také pro přepravu psů či nejrůznějších nákladů.


Azub, 15.05.2010
SLEVY a AKCE - cyklovybava.cz!!!
......................................................................................................................................

......................................................................................................................................  Přečtěte si také: Další sekce: Služby pro cyklisty   

:: Doporučujeme
Jak vybírat stan
Jak vybírat stan
Pokud zvažujete koupi nového stanu, přeštěte si následující článek. Dozvíte se co je to tropiko, jak je důležitá výška vodního sloupce, nebo větrání, a jakou konstrukci nejlépe zvolit.
:: Nejčtenější články
-:
-:
-:
-:
-:
-:
-:
:: Cyklobazar nabízí
Cyklobazar -