:: Kategorie e-shopu
-:
-:
-:
-:
-:
-: Všechny tituly (204)


Nakupování v našem internetovém obchodě je snadné a pohodlné:
-: Jak nakupovat

Cykloknihy, mapy a průvodce, cestopisy  Velká kniha o cyklistice
Chris Sidwells
Velká kniha o cyklistice


Počet stran: 240 stran
Vzhled: pevná vazba, matné lamino
Formát: 220 x 280 mm
ISBN:
Vyšlo: květen 2004
Vydavatel: Slovart


Výpravná publikace velkého formátu z pera známého anglického autora. Nahlíží do historie tohoto sportu, učí základům ježdění na kole, radí při nákupu správného vybavení a oblečení a seznamuje s důležitými bezpečnostními zásadami jízdy. Podrobně a názorně popisuje údržbu kola, opravy a péči o něj. Najdete zde také rady týkající se správné výživy a tréninku. Vše doprovázejí detailní barevné fotografie.

detail knihy »

Cena: 399,- Kč
 

  Jezdíme na horském kole
Urs Gerig a Thomas Frischknecht
Jezdíme na horském kole


Počet stran: 128 stran
Vzhled: brožovaná s barevnými obrázky
Formát: 155 x 205 mm
ISBN:
Vyšlo: květen 2004
Vydavatel: Kopp


Autoři knihy, z nichž jeden je známá legenda světové cyklistiky, si kladou za cíl seznámit čtenáře s historií horské cyklistiky, moderními způsoby tréninku a jeho metodami. Charakterizují jednotlivé disciplíny, zabývají se typy kol, oblečením a stravováním. Kniha obsahuje desítky barevných obrázků, grafů a schémat, která názorně a zajímavě vysvětlují a doplňují informace uvedené v knize.

detail knihy »

Cena: 199,- Kč
 

  Z cest po světě
Josef Kozák
Z cest po světě


Počet stran: 248 stran
Vzhled: vázaná, s barevnými přílohami
Formát: 163 x 235 mm
ISBN:
Vyšlo: květen 2004
Vydavatel: Alda


Autor, známý čtenářům ze stránek časopisu Cykloturistika, seznamuje podrobně se svými expedicemi na východ a jihovýchod. Ta první vedla z Olomouce do Vladivostoku přes Mongolsko a obávanou Čínu, kde ho samozřejmě také postihly problémy s nemožností volného pohybu. Druhá cesta mohla být neplánovaně cestou kolem světa. Vedla z Olomouce do Austrálie a ještě kousek dál. Tím kouskem myslí autor Japonsko, Ameriku a Kanadu, kde ho na samotném konci kontinentu porazilo auto a on putoval do nemocnice a pak letadlem domů. V knize je velké množství černobílých...

detail knihy »

Cena: 289,- Kč
 

  Rozhodující jízda
Chris Carmichael a Jim Rutberg
Rozhodující jízda


Počet stran: 360 stran
Vzhled: brožovaná s černobílými obrázky
Formát:
ISBN:
Vyšlo: červen 2004
Vydavatel: Pragma


O zrod knihy se postaral odborník nad odborníky, osobní kouč šestinásobného vítěze Tour de France - Lance Armstronga. Obohacen letitými zkušenostmi pojednává jasně a přehledně o tréninkových praktikách, o správné výživě i péči o zdraví. Knihu provází řada praktických tabulek, fotografií a grafů blíže upřesňujících vlastní textovou náplň. Nevynechává ani líčení různých technických fint a manévrů jezdce snažícího se zvítězit. Kniha je určena všem, kteří se aktivní cyklistikou zabývají nejen z čistě rekreačního hlediska.

detail knihy »

Cena: 229,- Kč
 

  Do Egypta na kole
Miroslav Pavelka
Do Egypta na kole


Počet stran: 288 stran (63 fotografií)
Vzhled: vázaná, celá na křídovém papíře
Formát: 143 x 205 mm
ISBN:
Vyšlo: 2004
Vydavatel: Akácie


Podtitul knihy „s vlaštovkami za teplem“ jakoby vyjadřoval smysl cesty mladého cyklocestovatele z Přerova, od něhož už máme v nabídce knihu JAK JSME NA KOLECH NEDOJELI DO VIETNAMU. Tentokrát ho devítiměsíční cesta zavedla přes Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Sýrii a Jordánsko k egyptským pyramidám a ještě dál až do Luxoru. Domů se pak vracel přes Izrael a jeho kibucy. Kniha o jeho obdivuhodném výkonu však není pouhým cestopisem. Najdete v ní množství poznatků o zemích a o pohybu v nich, o lidech, o možnostech nouzového přenocování...

detail knihy »

Cena: 399,- Kč
 

     « předchozích 10 | strana 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  | dalších 10 »


 
Copyright © 2000 - 2015 Cyklotoulky - Expresnet CZ, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. info@cyklotoulky.cz